AYVAZ SUYU AVRUPA’DA YAYGINLAŞIYOR

AYVAZ SUYU AVRUPA’DA YAYGINLAŞIYOR

Geçtiğimiz haftalarda İtalya’ya su ihracatı başlayan Niksar Ayvaz İşletmesinde artık Almanya, Hollanda ve Belçika’ya da su ihraç edilecek.

Ülke su pazarında büyük bir çıkış yakalayan Niksar Ayvaz İşletmesi’nin ünü artık tüm dünyaya yayılmaya başladı. İlk olarak geçtiğimiz hafta ilk su sevkiyatı İtalya’ya yapılmıştı. Niksar Ayvaz İşletmesi ve Orpar Gıda Ltd.Şti. firması ile yapılan sözleşme ile Ayvaz Suyu artık Almanya, Hollanda ve Belçika pazarına giriyor.
Dünyanın en kaliteli suyuna sahip olduklarını belirten Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Ayvaz Suyunun tüm Avrupa’da yaygınlaşacağını bildirdi. Başkan Özcan yaptığı açıklamada; “Ayvaz Suyumuz günden güne büyüyen bayi ağı ile ünü yurtdışına kadar ulaşan bir marka haline geldi. Geçtiğimiz hafta İtalya’ya ilk suyumuzu göndermiştik. Şu anda ise Orpar Gıda Ltd.Şti. firması ile yapılan sözleşme ile Ayvaz Suyu artık Almanya, Hollanda ve Belçika pazarına girmeye hazırlanıyor. Dünyanın en kaliteli suyu olan Ayvaz Suyumuz artık hak ettiği yerde. Bizlere inanan ve güvenen tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Merhaba! Size en kısa sürede dönüş yapacağız

Niksar Ayvaz Su